czwartek, 19 maja 2011

Instrukcja gry Wolf Quest

Oto instrukcja gry Wolf Quest Survival of The Pack:


H- wycie
J- machanie ogonem
V- widzenie na szaro (wykrywanie moczu wilka na żółto i jelenia na różowo)
M- mapa
O- widok
X- skok
Spacja- jedzenie zwierzyny lub branie do pyska szczeniąt
F- zwracanie pokarmu szczeniaczkom
Q- szybkie bieganie
N- pokazywanie imion
Q+Szift- skradanie się
- - pokazanie instrukcji
9 (po prawej stronie)- widok z oka wilka
1.Poszukiwanie Partnera .
Naciskamy M i widzimy 3 rózowe kółka(terytoria  wilków <klik>
odwiedzamy 2 z nich,czyli jak będziemy na terytorium to naciskamy V i idziemy po żółtych kółkach do wilka. <klik> Nastepnie idziemy do 3 terytoria i jak porozmawiamy z wilkiem wyskakuje rubryka że nasz wilk skończył 2 lata. <klik>Oddalamy się żeby coś zjeść ale nie wychodzimy z terytoria. Póżniej znowu wracamy w to miejsce gdzie byliśmy przed chwilą i pokazuje się nam wilk Dispersal <klik>Male lub Female.My naciskamy Hello there,następnie I like you,następnie Let^s play i 2 razy Let "s start a pack. W prawym dolnym rogu mamy 5 serduszek czyli że znależliśmy partnera (meża)W lewym dolnym rogu pokazuje nam się Leave Arena i tam wpisujemy imię wilka. Następnie jak się gdzieś ruszymy wyskakuje rubryka żeby zapisać grę. <klik>Naciskamy Esc a potem Save Game i tam wpisujemy parę. Potem wychodzimy z gry czyli Queit Game całkiem. Póżniej jak znowu wejdziemy naciskamy Single Player,Slough Creek i tam mamy zapisaną grę. <klik>Klikamy i jesteśmy w Slough Creek.
2. Założenie rodziny.
Jesteśmy w Slough Creek.Stoimy na dużej górze.Wyskakuje nam okienko że trzeba znaleść nore żeby urodziły się nam szczeniaki. <klik> Patrzymy na kompas.Jest tam pokazana taka czarna skała.Naciskamy M i mamy na mapie zielone kółka <klik> (są to miejsca gdzie możemy założyć rodzinę)idziemy w stronę wybrane. Jak dojdziemy i znajdziemy norę,przybliżamy się jak najbardziej do niej <klik> .Wtedy wyskakuje rubryka z 2 opcjami.Naciskamy to 1 pózniej jeszcze jedna opcja wysskakuje że teraz mamy zaznaczyć terytorium. Pokazuje nam się w lewym dolnym rogu półkole  <klik> na którym mamy chodzieć i zaznaczyć terytorium(musi być bardzo żółty kolor na każdym trójkącie który buduje półkole)Musimy mieć aż 80%żeby mieć szczeniaki.Jak już zaznaczymy terytorium (P jest od zaznaczania)wyskakuje nam rubryka że urodziły się szczeniaki <klik>  <klik> . Jak mamy dużą liczbę punktów to możemy je nazwać naciskając Esc a pózniej Pack Status czy coś takiego. Punkty się zarabia jak zabije się kojota albo rozmowę z wilkiem któty będzie od czasu do czasu widywany na naszym terytorium. Wtedy trzeba będzie powiedzieć że jest się szefem(I m boss,back off !) a potem wymnoś się z tąd(Get going ! lub Leave Now !).
3. Gra w Multipleayer.
Wchodzimy na stronę:http://wolfquest.org/Po lewej stronie jest taka tabela,naciskamy Comunnity.Następnie wyświetla nam się taki tekst po angielsku.Schodzimy na sam dół i klikamy I agree,póżniej jest znowu tekst i na samym dole klikamy ile mamy lat.Potem pokazuje nam się żeby się zalogować.Userename(to znaczy imię twojeg wilka)Password(to znaczy hasło),no i wkońcu podajemy e-email np.mój lub twoich rodziców. Email trzeba chyba powtórzyć i hasło.No i jak się zalogujemy to potem za 3 dni będziemy mieć aktywę.(na email przyślą nam to).Kiedy miną 3 dni wchodzimy na grę i naciskamy Multipleyer. Następnie wybieramy czy chcemy grać w Slough Creek czy Amethyst Mountain.Jak już wybierzemy robimy wilka(nie mozna mu teraz wpisać imienia)Wilk jest zrobiony naciskamy Join Open Game. Tam pokazują się nam paczki wilków.Wybieramy 1 z nich(klikamy na paczkę)(obok paczki piszę kto jest leaderem)Znowu pokazuje sie nam Userename i Password(wpisujemy tu imię wilka i hasło które zrobiliśmy na stronie)No i co teraz gramy!.Jeśli chcesz zrobić paczkę swoją to naciskamy New Open Game i tam wpisujemy nazwę paczki i imię swojego wilka i hasło i czekamy aż ktoś przyjdzie.Miłej gry!(ja też gram) 

 Kto znajdzie człowieka?.........

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz